CHRISTER LUNDÉN. "Patron", soffbord, Broby Nya Möbler, furu.
| Avslutad | 05 Jul 2025 10:04 CEST |
| Objektsnummer | 4361686 |
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, repor, märken, fläckar, skiva med skador.
| Objektsnummer | 4361686 |
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Slutar om | Avslutad |