CHRISTER LUNDÉN. "Patron", soffbord, Broby Nya Möbler, furu.
| Vollendet | 05 Jul 2025 10:04 CEST |
| Objektsnummer | 4361686 |
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, repor, märken, fläckar, skiva med skador.
| Objektsnummer | 4361686 |
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Endet in | Vollendet |