LENA LARSSON. Karmstolar, ett par, "Grandessa", Nässjö Stolfabrik/Nesto Möbler, 1900-talets andra hälft, bok, spjälad rygg.
| Avslutad | 24 Jun 2025 18:07 CEST |
| Objektsnummer | 4355154 |
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.