LENA LARSSON. Karmstolar, ett par, "Grandessa", Nässjö Stolfabrik/Nesto Möbler, 1900-talets andra hälft, bok, spjälad rygg.
| Closed | 24 Jun 2025 18:07 CEST |
| Objektsnummer | 4355154 |
| Sold for | 1 700 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.