RING, 18K vitguld, briljantslipade diamanter, totalt 0.44 ct, importstämplad.
| Avslutad | 22 Jul 2025 20:54 CEST |
| Objektsnummer | 4351865 |
| Klubbat belopp | 6 700 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage. Gravyr.
| Objektsnummer | 4351865 |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage. Gravyr.