RING, 18K vitguld, briljantslipade diamanter, totalt 0.44 ct, importstämplad.
| Vollendet | 22 Jul 2025 20:54 CEST |
| Objektsnummer | 4351865 |
| Höchstes Gebot | 6 700 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage. Gravyr.
| Objektsnummer | 4351865 |
| Endet in | Vollendet |
Bruksslitage. Gravyr.