BORDSSPEGEL, 1900-tal, Peerage, England, ram och ställning i mässing, dekor av kolonner och lejon.
| Avslutad | 02 Jul 2025 18:29 CEST |
| Objektsnummer | 4350380 |
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, glas med fläck.