BORDSSPEGEL, 1900-tal, Peerage, England, ram och ställning i mässing, dekor av kolonner och lejon.
| Valmis | 02 Jul 2025 18:29 CEST |
| Objektsnummer | 4350380 |
| Korkein tarjous | 3 600 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, glas med fläck.