MÄSSHAKE / CHASUBLE, damatsilke, 1800-tal.
| Avslutad | 04 Jul 2025 20:12 CEST |
| Objektsnummer | 4341308 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Åldersslitage.
| Objektsnummer | 4341308 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |
Åldersslitage.