MÄSSHAKE / CHASUBLE, damatsilke, 1800-tal.
| Closed | 04 Jul 2025 20:12 CEST |
| Objektsnummer | 4341308 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Åldersslitage.
| Objektsnummer | 4341308 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
Åldersslitage.