SOFFGRUPP, 3 delar, avtagbar läderklädsel, 1900-talets senare del.
| Avslutad | 11 Jun 2025 18:02 CEST |
| Objektsnummer | 4332687 |
| Klubbat belopp | 2 500 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Slitage, märken / fläckar, skador förekommer
Lösa extra ben medföljer.