SOFFGRUPP, 3 delar, avtagbar läderklädsel, 1900-talets senare del.
| Closed | 11 Jun 2025 18:02 CEST |
| Objektsnummer | 4332687 |
| Sold for | 2 500 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Slitage, märken / fläckar, skador förekommer
Lösa extra ben medföljer.