CHARLOTTE WAHLSTRÖM. Kustbild med solbelysta talltoppar, olja på pannå, signerad.
| Avslutad | 15 Jun 2025 15:23 CEST |
| Objektsnummer | 4319454 |
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Inga anmärkningar.
| Objektsnummer | 4319454 |
| Slutar om | Avslutad |
Inga anmärkningar.