CHARLOTTE WAHLSTRÖM. Kustbild med solbelysta talltoppar, olja på pannå, signerad.
| Vollendet | 15 Jun 2025 15:23 CEST |
| Objektsnummer | 4319454 |
| Höchstes Gebot | 8 200 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Keine Anmerkungen.
| Objektsnummer | 4319454 |
| Endet in | Vollendet |
Keine Anmerkungen.