HARALD SÖRENSEN RINGI. Relief, 2 st, gips, föreställande Madame Jeanne Tramcourt samt Christian Eriksson, signerade.
| Avslutad | 31 May 2025 20:26 CEST |
| Objektsnummer | 4313115 |
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Åldersslitage.