HARALD SÖRENSEN RINGI. Relief, 2 st, gips, föreställande Madame Jeanne Tramcourt samt Christian Eriksson, signerade.
| Vollendet | 31 May 2025 20:26 CEST |
| Objektsnummer | 4313115 |
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Åldersslitage.