SKÅP, teak, Bräntorps, 1950/1960-tal, överdel med hyllplan, låda samt skrivskiva, underdel med 6 lådor samt skjutdörrar med bakomliggande hyllplan.
| Avslutad | 28 May 2025 22:14 CEST |
| Objektsnummer | 4307953 |
| Klubbat belopp | 1 910 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, märken, skrivskiva med stötmärke samt fläck
Nyckel/nycklar finns.