SKÅP, teak, Bräntorps, 1950/1960-tal, överdel med hyllplan, låda samt skrivskiva, underdel med 6 lådor samt skjutdörrar med bakomliggande hyllplan.
| Valmis | 28 May 2025 22:14 CEST |
| Objektsnummer | 4307953 |
| Korkein tarjous | 1 910 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, märken, skrivskiva med stötmärke samt fläck
Avain/avaimet ovat olemassa.