ULRICA HYDMAN-VALLIEN. Vas, "Open minds", signerad, Kosta Boda, svart glasmassa med målad vit dekor, signerad Kosta Boda Ulrica HW, 70116716etikettmärkt Kosta Boda.
| Avslutad | 20 May 2025 15:43 CEST |
| Objektsnummer | 4286763 |
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage.