ULRICA HYDMAN-VALLIEN. Vas, "Open minds", signerad, Kosta Boda, svart glasmassa med målad vit dekor, signerad Kosta Boda Ulrica HW, 70116716etikettmärkt Kosta Boda.
| Valmis | 20 May 2025 15:43 CEST |
| Objektsnummer | 4286763 |
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage.