BÄGARE, silver, rokoko, SWS, Stockholm 1797, graverad dekor, botten av mynt Gustav III, invändigt förgylld.
| Avslutad | 15 Jun 2025 15:19 CEST |
| Objektsnummer | 4286366 |
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Smärre bruksslitage.