BÄGARE, silver, rokoko, SWS, Stockholm 1797, graverad dekor, botten av mynt Gustav III, invändigt förgylld.
| Closed | 15 Jun 2025 15:19 CEST |
| Objektsnummer | 4286366 |
| Sold for | 3 800 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Smärre bruksslitage.
| Objektsnummer | 4286366 |
| Sold for | 3 800 SEK |
| Ends in | Closed |
Smärre bruksslitage.