GUNNAR HÅKANSSON. Glasservis, 31 dlr, Johansfors, 1920/30-tal, med graverad dekor.
| Avslutad | 19 May 2025 14:05 CEST |
| Objektsnummer | 4281811 |
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, nagg förekommer.
| Objektsnummer | 4281811 |
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Slutar om | Avslutad |