GUNNAR HÅKANSSON. Glasservis, 31 dlr, Johansfors, 1920/30-tal, med graverad dekor.
| Closed | 19 May 2025 14:05 CEST |
| Objektsnummer | 4281811 |
| Sold for | 350 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, nagg förekommer.
| Objektsnummer | 4281811 |
| Sold for | 350 SEK |
| Ends in | Closed |