SALSSKÅP, 1700-tal, rokoko, 1700-tal, fanerad i alm, förgyllda beslag.
| Avslutad | 30 May 2025 21:01 CEST |
| Objektsnummer | 4277589 |
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage, sprickor, fanerskador, ett draghandtag saknas
Nyckel/nycklar finns.