SALSSKÅP, 1700-tal, rokoko, 1700-tal, fanerad i alm, förgyllda beslag.
| Closed | 30 May 2025 21:01 CEST |
| Objektsnummer | 4277589 |
| Sold for | 6 000 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage, sprickor, fanerskador, ett draghandtag saknas
Key/keys included.