OKÄND KONSTNÄR. Stall med kor och get, olja på duk, 1800-tal.
| Avslutad | 20 May 2025 15:03 CEST |
| Objektsnummer | 4274702 |
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Duklagningar samt krackeleringar.
| Objektsnummer | 4274702 |
| Slutar om | Avslutad |