OKÄND KONSTNÄR. Stall med kor och get, olja på duk, 1800-tal.
| Vollendet | 20 May 2025 15:03 CEST |
| Objektsnummer | 4274702 |
| Höchstes Gebot | 1 400 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Duklagningar samt krackeleringar.
| Objektsnummer | 4274702 |
| Endet in | Vollendet |