SIDEBOARD, teak, 4 lådor, utrdagsskiva samt skåpdel, 1950/1960-tal.
| Avslutad | 12 May 2025 16:00 CEST |
| Objektsnummer | 4269986 |
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Slitage, märken
Nyckel/nycklar finns.
| Objektsnummer | 4269986 |
| Slutar om | Avslutad |
Slitage, märken
Nyckel/nycklar finns.