SIDEBOARD, teak, 4 lådor, utrdagsskiva samt skåpdel, 1950/1960-tal.
| Vollendet | 12 May 2025 16:00 CEST |
| Objektsnummer | 4269986 |
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Slitage, märken
Schlüssel vorhanden.
| Objektsnummer | 4269986 |
| Endet in | Vollendet |
Slitage, märken
Schlüssel vorhanden.