RING, 1800-tal, Silver, infattad korall, ostämplad.
| Avslutad | 19 Jun 2025 13:37 CEST |
| Objektsnummer | 4269384 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Smärre bruksslitage.
| Objektsnummer | 4269384 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |
Smärre bruksslitage.