RING, 1800-tal, Silver, infattad korall, ostämplad.
| Closed | 19 Jun 2025 13:37 CEST |
| Objektsnummer | 4269384 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Smärre bruksslitage.
| Objektsnummer | 4269384 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
Smärre bruksslitage.