CITIZEN, armbandsur, Cosmotron, stål, 1970-tal.
| Avslutad | 26 Jul 2025 18:23 CEST |
| Objektsnummer | 4253668 |
| Klubbat belopp | 951 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade ej vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage.