CITIZEN, armbandsur, Cosmotron, stål, 1970-tal.
| Closed | 26 Jul 2025 18:23 CEST |
| Objektsnummer | 4253668 |
| Sold for | 951 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade ej vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage.