KJELL ENGMAN, Skål på fot, dekor med ansikte, signerad, etikettmärkt, Kosta Boda.
| Avslutad | 06 May 2025 12:44 CEST |
| Objektsnummer | 4253312 |
| Klubbat belopp | 1 409 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4253312 |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage.