KJELL ENGMAN, Skål på fot, dekor med ansikte, signerad, etikettmärkt, Kosta Boda.
| Closed | 06 May 2025 12:44 CEST |
| Objektsnummer | 4253312 |
| Sold for | 1 409 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4253312 |
| Sold for | 1 409 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage.