OMEGA, armbandsur, Seamaster Calendar, doublé och stål, 1950-tal.
| Avslutad | 26 Jul 2025 18:06 CEST |
| Objektsnummer | 4250509 |
| Klubbat belopp | 2 619 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade ej vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servieshistorik okänd. Bruksslitage. Saknar krona.