OMEGA, armbandsur, Seamaster Calendar, doublé och stål, 1950-tal.
| Closed | 26 Jul 2025 18:06 CEST |
| Objektsnummer | 4250509 |
| Sold for | 2 619 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade ej vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servieshistorik okänd. Bruksslitage. Saknar krona.