CARL MALMSTEN. Lampbord, 3 st., kakelplattor av Jobs keramik, brännmärkta.
| Avslutad | 24 May 2025 18:55 CEST |
| Objektsnummer | 4245746 |
| Klubbat belopp | 8 201 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, nagg, kakelplatta med spricka, krackelyr.