CARL MALMSTEN. Lampbord, 3 st., kakelplattor av Jobs keramik, brännmärkta.
| Valmis | 24 May 2025 18:55 CEST |
| Objektsnummer | 4245746 |
| Korkein tarjous | 8 201 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, nagg, kakelplatta med spricka, krackelyr.