SALONGSBORD. Empire, 1800-talets första hälft, oval skiva, mahogny, lådor i sarg, svängda ben med lejontassar.
| Avslutad | 15 May 2025 21:56 CEST |
| Objektsnummer | 4241352 |
| Klubbat belopp | 2 411 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, topp med mindre sprickbildning mellan fanér.
Nyckel/nycklar finns.