SALONGSBORD. Empire, 1800-talets första hälft, oval skiva, mahogny, lådor i sarg, svängda ben med lejontassar.
| Closed | 15 May 2025 21:56 CEST |
| Objektsnummer | 4241352 |
| Sold for | 2 411 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, topp med mindre sprickbildning mellan fanér.
Key/keys included.