ERIK HÖGLUND. Hallmöbel, 2 delar, Eriksmålaglas, Eriksmåla, 1960/70-tal.
| Avslutad | 20 Apr 2025 15:10 CEST |
| Objektsnummer | 4232624 |
| Klubbat belopp | 2 815 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, repor.
| Objektsnummer | 4232624 |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage, repor.