ERIK HÖGLUND. Hallmöbel, 2 delar, Eriksmålaglas, Eriksmåla, 1960/70-tal.
| Closed | 20 Apr 2025 15:10 CEST |
| Objektsnummer | 4232624 |
| Sold for | 2 815 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, repor.
| Objektsnummer | 4232624 |
| Sold for | 2 815 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage, repor.