RESEIKONER. 2 st, mässing och emalj, Ryssland, 18/1900-tal.
| Avslutad | 25 May 2025 19:28 CEST |
| Objektsnummer | 4231787 |
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4231787 |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage.