RESEIKONER. 2 st, mässing och emalj, Ryssland, 18/1900-tal.
| Valmis | 25 May 2025 19:28 CEST |
| Objektsnummer | 4231787 |
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4231787 |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage.