BORDSLAMPA, Saturnus-modell, nysilver, förmodligen 1930-tal.
| Avslutad | 24 Apr 2025 18:59 CEST |
| Objektsnummer | 4228961 |
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage, fläckar. Lös strömbrytare. Ej funktionstestad.