BORDSLAMPA, Saturnus-modell, nysilver, förmodligen 1930-tal.
| Closed | 24 Apr 2025 18:59 CEST |
| Objektsnummer | 4228961 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage, fläckar. Lös strömbrytare. Ej funktionstestad.
| Objektsnummer | 4228961 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |