BORD, svarvade ben, furu, 1800-talets andra hälft.
| Avslutad | 30 Apr 2025 18:12 CEST |
| Objektsnummer | 4226663 |
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4226663 |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage.