BORD, svarvade ben, furu, 1800-talets andra hälft.
| Valmis | 30 Apr 2025 18:12 CEST |
| Objektsnummer | 4226663 |
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4226663 |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage.